whatsuplogo 040 674 1220

Nopea ja suora yhteys työnantajaan.

Yhteystiedot

Suomen Henkilöstöpooli Oy

Turku:

Maariankatu 1 B 44, 2 krs, 20100 Turku

Annika Tuomola
HR-päällikkö
046 921 7579
annika.tuomola@henkilostopooli.fi
046 921 7579

Jalmari Viima
Asiakkuuspäällikkö
040 580 1442
jalmari.viima@henkilostopooli.fi
040 580 1442

Tero Toponen
Hallituksen puheenjohtaja
040 354 8150
tero.toponen@henkilostopooli.fi

Helsinki:

Malmin Raitti 17, 00700 Helsinki

Ville Vertainen
Myyntijohtaja
040 674 1220
ville.vertainen@henkilostopooli.fi
040 674 1220

Erno Varga
Asiakkuuspäällikkö
040 580 1505
erno.varga@henkilostopooli.fi
040 580 1050

Jorma Sorvari
Talous- ja hallintojohtaja
050 563 7856
jorma.sorvari@henkilostopooli.fi

Yhteydenottolomake

 
 
 
 
tiva tiva2 yrittajat 2018 hpl logo hetipalkka